<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#x4E03;&#x65E5;&#x5E02;&#x753A;&#x5185;&#x4F1A;</provider_name><provider_url>https://townweb.e-okayamacity.jp/c-nanokaiti</provider_url><author_name>inoue</author_name><author_url>https://townweb.e-okayamacity.jp/c-nanokaiti/author/inoue/</author_url><title>DSCF5338</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content"&gt;&lt;a href="https://townweb.e-okayamacity.jp/c-nanokaiti/dscf5338/"&gt;DSCF5338&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;
&lt;script type='text/javascript'&gt;
&lt;!--//--&gt;&lt;![CDATA[//&gt;&lt;!--
		/*! This file is auto-generated */
//--&gt;&lt;!]]&gt;
&lt;/script&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://townweb.e-okayamacity.jp/c-nanokaiti/dscf5338/embed/" width="600" height="338" title="&#x201C;DSCF5338&#x201D; &#x2014; &#x4E03;&#x65E5;&#x5E02;&#x753A;&#x5185;&#x4F1A;" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;</html><thumbnail_url>https://townweb.e-okayamacity.jp/c-nanokaiti/wp-content/uploads/sites/231/2020/01/DSCF5338.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>600</thumbnail_width><thumbnail_height>450</thumbnail_height></oembed>